Förtroendevalda inom Region Västmanland

Karin Andersson (L)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gemensam Hjälpmedelsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Patientnämnden 1:e vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14